شرایط و ضوابط  سایت ژین آرت

گروه هنری ژین آرت با هدف آموزش صنایع دستی و تسهیل در فروش محصولات تولید کنندگان خرد در خدمت شما کاربر گرامی است .

برای ارايه خدمات بهتر و کامل تر به همه عزیزان قوانینی وضع شده  است که استفاده از خدمات سایت به منزله قبولی این قوانین می باشد و از همه درخواست میکنیم همه قوانین را بطور کامل مطالعه و سپس نسبت به انجام هرگونه فعالیتی در سایت اقدام نمایند .

نکته :ممکن است قوانین درج شده در سایت به مرور زمان و بسته به شرایط تغییر کند که این تغییرات به اطلاع همه کاربران خواهد رسید .

قوانین عمومی :

1.همه مطالب سایت اعم از فیلم و عکس و متن با صرف هزینه و وقت مدیران و مربیان سایت فراهم شده لذا استفاده از این اطلاعات بدون ذکر منبع از لحاظ شرعی و قانونی حرام وخلاف مقررات میباشد و در صورت مشاهده هرگونه موردی از جمله کپی برداری و ... شامل پیگرد قانونی می باشد .

2.انجمن سایت فقط برای رفاه حال کاربران در نظر گرفته شده است تا براحتی بتوانند مسایل و مشکلات خود را با مربیان و دوستان در میان گذاشته و رفع اشکال نمایند و هر بحث نامربوط و خلاف موازین اخلاقی منجر به اخراج کاربر ازانجمن و د ر صورت تکرار این مورد از منبع قانونی پیگیری خواهد شد .

قوانین تولید کنندگان

یکی از اهداف سایت ژین آرت کمک به تولید کنندگان خرد صنایع دستی و هنری در فروش محصولات آن ها میباشد بنابراین سعی شده شرایط ویژه و آسانی برای تولید کنندگان فراهم آوریم تا دیگر دغدغه فروش را نداشته باشند

1. تولید کننده موظف است بعد از خواندن کامل قوانین فرم در خواست همکاری را کامل نماید .

2.با توجه به رسالت سایت ژین آرت که ارایه بهترین ومرغوب ترین صنایع دستی بروز می باشد لازم است تولید کنند گان نهایت دقت را در تولید محصولات اعم از جنس وسایل مصرفی و کیفیت انجام کار داشته باشند در غیر این صورت بروز هرگونه مشکلی از جمله برگشت کالا و ... برعهده تولید کننده میباشد .

3.ارسال برعهده تولید کننده و هزینه ارسال بر عهده مشتری میباشد .

4. عکس کالای مورد نظر باید با دیزاین مناسب و فاقد هر گونه آرم و نوشته باشد . و توضیحات کامل (قد ،جنس، وزن، کاربرد ،مدت زمان لازم برای انجام کار ، و... ) در اختیار واحد  فروش قرار گیرد واگر تاریخچه و توضیحات تکمیلی مانند (خواص و مزیت ها ) درباره کار دارید حتما قید بفرمایید این کار به دیده شدن و فروش بیشتر محصول شما کمک زیادی خواهد کرد .

5.قیمت گذاری کالا برعهده تولید کننده محصولات میباشد و بایدجانب انصاف درنظر گرفته شود و داشتن طرح های تخفیفی درفروش کالای شما تاثیر خیلی زیادی دارد لذا طرح ها ی خود را به مسول فروش اطلاع دهید تا طرح ها اعمال شود .

6.در صورت نیازبه تبلیغ بیشتر از کارشما مراتب را به واحد فروش اطلاع داده و پس از هماهنگی مبلغ 10000 تومان برای مدت یک ماه به حساب واریز نمایید تا تبلیغ کار شما دراولویت قرار گیرد .

7.قیمت گزاری کالا برعهده تولید کننده میباشد و باید جانب انصاف رعایت شود . در ضمن داشتن طرح های تخفیفی به فروش بیشتر شما کمک خواهد کرد لذا طرح های خود را به مسئول فروش اطلاع دهید تا طرح ها اعمال و شرایط فروش شما بهتر شود .

8. در صورت موجود نبودن کالا مراتب را به واحد فروش اطلاع دهید در غیر این صورت و در صورت سفارش گرفتن برای شما نمره منفی لحاظ خواهد شد.

9. در صورتی که نمره منفی تولید کننده از حد مجازبالاتر رود همکاری با ایشان قطع خواهد شد .

شرایط ارسال کالا  

1.محتوای سایت ژین آرت تولیدات جمعی از تولید کنندگان خرد می باشد . پس بنابراین امکان وجود همه کالاها بصورت عمده و تعداد بالا وجود ندارد واکثر کالاها بعد از ثبت سفارش آماده خواهد شد به همین دلیل زمان آماده سازی کالا در توضیحات درج شده است در صورتی که در مدت زمان کمتر به آن کالا نیاز دارید حتما به واحد فروش اطلاع دهید .

2.ارسال کالا بعد از ثبت سفارش صورت رسمی خواهد گرفت و اگرکالا موجود باشد درهمان روز تحویل اداره پست خواهد شد و در صورت آماده نبودن بعد از مدت زمانی که برای آماده سازی لازم است و در توضیحات هرکالا درج شده تحویل پست خواهد شد واز آن به بعد در حوزه کاری اداره پست خواهد بود و هرگونه تاخیر برعهده اداره پست می باشد اما در این  بین پیگیری سایت ژین آرت حتما ادامه خواهد داشت .

3.ارسال کالا برای مشتریان زرندی رایگان و باپیک موتوری خواهد بود و پرداخت به صورت کارت به کارت یا پرداخت درب منزل (به دلخواه مشتری ) خواهد بود در حال حاضر پرداخت بصورت فیش بانکی و کارت به کارت است لطفا بعد از ثبت سفارش تصویر فیش را دریکی از پیامرسان های ( تلگرام ،ایتا،واتساپ ،اینستاگرام )به شماره تلفن 09138461420 ارسال کنید تا سفارش شما ثبت شود .

4.در صورت نارضایتی از خرید (در صورت مغایرت با کالا سفارش داده شده از لحاظ جنس ،طرح ،اندازه ،و ..)در همان ساعات اول به واحد فروش وپشتیبانی اطلاع داده و کالا را برگردانید و در صورتی که همان لحظه اطلاع داده نشود هیچ مسئولیتی برعهده سایت و تولید کننده نمیباشد

5. تضمین بازگشت کالا برای موارد (عدم کیفیت جنس نسبت به توضیحات مطرح شده درسایت ،رنگ مورد نظر ،جنس کار ، اندازه میباشد ) که این موارد در توضیحات محصول به صورت کامل درج شده و مشتری باید با دقت توضیحات را خوانده و محصول مورد نظر خود را انتخاب کنند در غیر این صورت این تضمین وجود ندارد .

6. نظر مشتریان بهترین منبع برای پیشبرد اهداف سایت (کیفیت کالاو خدمات ) است و به همین دلیل به مشتریانی که بیشترین تعامل را باسایت داشته باشند جوایز نفیسی اهدا خواهد شد و جزء کلوپ طلایی مشتریان ژین آرت خواهد شد که این کلوپ خود امتیازات ویژه ای در برخواهد داشت .

7. قسمتی از خدمات سایت بصورت مجازی می باشد که شامل انواع کلاسهای آموزشی از راه دور توسط مربیان در فضای مجازی است مشتری بعد از خرید محصول باید با واحد فروش در تلگرام یا ایتا هماهنگ باشد تا فیلم های آموزشی برایشان ارسال شود و می توانند سوالات خود را در شبکه های مجازی یا در سایت قسمت پشتیبانی پرسیده و در اسرع وقت جواب سوال خود را دریافت نمایند .

شرایط کار به عنوان مربی

 کسانی که درخواست دارند به عنوان مربی با سایت ژین آرت همکاری کنند در ابتدا باید فرم همکاری به عنوان مربی را کامل نمایند .

1.آموزش های سایت بصورت فیلم و عکس میباشد بنابراین مربی باید شرایط کامل تهیه فیلم را مطالعه نماید و سپس اقدام به تهیه فیلم نماید .

2.بعد از آماده سازی فیلم باید عکس کار آموزشی خود رابرای واحد پشتیبانی ارسال نمایند تا در سایت قرار بگیرد و هر زمان که مربی برای آموزش آمادگی نداشته باشد باید به واحد فروش و پشتیبانی اطلاع دهد .

3. رسالت سایت ژین آرت کیفیت است . بنابراین فیلم ها و آموزش ها باید از کیفیت لازم برخوردارباشد و به همین دلیل مربیان باید نهایت دقت را در آماده سازی آموزش داشته باشند .

4. مربیان سایت ژین آرت باید تلگرام و ایتا راروی گوشی خود نصب نمایند تا به دلخواه مشتری با آن ها در ارتباط باشند و تا پایان آموزش هنرجو را حمایت نمایند .

5. تسویه حساب با مربیان بصورت ماهانه خواهد بود .

شرایط مشتریان آموزش  مجازی 

1.مشتریان محترم باید تلگرام و ایتا را روی گوشی خود نصب نمایند .تادر صورت ایجاد اختلال در هر یک از پیامرسانها روند  آموزش مختل نشود.

2. در صورت عدم رضایت از آموزش ها حتما در روز های اول و حداکثر تا 7 روز باید مراتب را به واحد فروش اطلاع دهید تا مبلغ پرداختی به حساب شما عودت داده شود .

3.آموزش ها با صرف هزینه و وقت مربیان آماده شده است و به همین دلیل قراردان آموزش در اختیار دیگران از لحاظ شرعی و قانونی حذام می باشد و در صورت لزوم میتوانید با واحد فروش تماس و مبلغ را واریز و بعد به افراد دیگر ارسال نمایید .

 

.